(067) 937-93-00
(0472) 56-02-56

г. Черкассы,
ул. Пушкина, 67 (угол Пушкина - Гоголя)

Європа без віз

  Важливо! Безвізовий в'їзд до Євросоюзу з 12 червня 2017 р

 

 
За рішенням парламенту ЄС про скасування віз для громадян України з 12 червня українці з біометричними паспортами зможуть подорожувати до країн Шенгенської зони без віз. Повний список країн:  Австрія, Бельгія, Болгарія, Угорщина, 
 
 
Греція, Німеччина, Данія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн,
 
Люксембург, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, 
 
Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція, Естонія.

З другої половини літа резиденти України зможуть відвідувати країни Шенгенської зони без візи. Звичайно, існує безліч питань, що стосуються безвізового режиму для України. Ми спробуємо розібратися в цьому питанні і розповісти, які документи потрібні для безвізового режиму в ЄС.

Для того, щоб скористатися безвізовим режимом, громадянин України повинен надати біометричний паспорт. Це найголовніший документ, без якого жоден українець не зможе перетинати кордони Шенгенської зони без візи.

В такому паспорті є чіп, на якому знаходиться особиста інформація, в тому числі і відбитки пальців. Якщо паспорт небіометричний, то в'їзд в Єврозону буде закритий, поки ви не оформите візу у відповідному консульстві, зі здачею біомертричних даних.

З біометричним паспортом або ж зі звичайним, але з біометричною візою (VIS), всі ваші переміщення, як автобусом, машиною, так і літаком, фіксується Єдиною Інформаційною Системою Євросоюзу.

І при будь-якому вашому порушенні ця інформація потрапить в неї. Відповідно, при наступній поїздці за кордон вам можуть відмовити у в'їзді.

Наприклад, дівчина нелегально працювала по литовській  туристичній візі в Італії 4 місяці, при цьому період перебування був тільки три  місяці в півріччі (90/180). При вильоті з Італії, їй можуть нічого не сказати про порушення, але при оформленні наступної візи вона може отримати відмову. При вступі в дію безвізового режиму - відмова у в'їзді. І тут нічого вона вже не зможе зробити - ні «втратити» паспорт, ні поміняти прізвище. Відбитки пальців вже в системі.

Великобританія і Ірландія мають особливі умови членства в Шенген зоні, тому як і раніше вимагають свої власні візу, як і зараз. Але, як повідомили в Єврокомісії, громадяни України зможуть їздити без віз в чотири країни, що входять в Шенген зону, але не входять в ЄС - Ісландію, Ліхтенштейн, Норвегію та Швейцарію.

Список документів для безвізового в'їзду

Документи, які наведені нижче, є рекомендованими, але будь-який з них можуть

зажадати прикордонники. Отже, що необхідно, крім біометричного паспорта:

 • квиток на зворотну дорогу в Україну;
 • підтвердити матеріальну спроможність (не менше 45 євро на кожен день перебування).
 • Це може бути готівка, кредитка або дорожній чек;
 • туристична медична страховка, без якої можуть не пропустити через кордон;
 •  зелена карта , якщо ВИ подорожуєте по Європі на своєму авто ;
 • Гарантійний лист, якщо це ділова поїздка;
 • Лист-запрошення, якщо Ви їдите побачитися зі знайомими або родичами, в якому повинно бути прописана адреса проживання і період вашого перебування за кордоном;
 • ваучери на проживання або будь-яке інше підтвердження заброньованого номера. Це може бути бронь Booking.com

Всім українцям, плануючим виїзд за кордон, рекомендуємо в обов'язковому порядку оформляти

туристичну медичну страховку.   І робити це краще заздалегідь.

В принципі, список документів для безвізового режиму залишився майже таким же, яким він був і до цього. Однак порядок відвідування країн Євросоюзу став більш спрощеним, так як українцям тепер не треба буде платити зайві гроші за візи і чекати, поки їх оформлять. Це зробить переміщення між країнами більш вільним і кожен бажаючий, при наявності всіх документів, зможе поїхати за кордон в будь-який час, приурочивши це до відпустки, діловій поїздці або сімейного свята.

Варто чітко розуміти, що безвізовий в'їзд до цих країн передбачений тільки для  поїздок з туристичною, сімейної або бізнес цілями. Для поїздки на роботу за кордон, необхідно оформляти робочу візу, як і раніше. Теж саме з тривалим навчанням.

Перспективи безвізового режиму для України очевидні. Скасування віз дозволяє набагато швидше приймати рішення про терміни бізнес поїздок, планувати свою відпустку не за півроку вперед, а тоді, коли вже визначена його безпосередня дата і т.д.

Як пояснив єврокомісар, весь пакет документів залишили в такому вигляді, щоб за кордон не змогли проїхати люди, які можуть становити небезпеку для місцевих жителів і внутрішньої безпеки країни. До таких громадян належать особи, що порушували вже колись закони і правила поведінки при відвідуванні країн Шенгенської зони. Всі дані про таких осіб є в SIS (Шенгенська Інформаційна Система).

Перед поїздкою краще отримати консультацію у консульстві країни, яку Ви бажаєте відвідати. І тоді можна не переживати про те, що щось може трапитися на кордоні під час перевірки документів.

У будь-якому випадку, відмова від пропуску за кордон завжди оформляється документально, де в обов'язковому порядку описується причина відмови. Якщо Ви законослухняний громадянин, який має на руках всі необхідні документи - переживати нема про що. Подорожуйте, вивчайте світ і отримуйте від поїздок тільки насолоду і приємні емоції !!! 
 
 

 

 
 
 

 


 

 
 
 
 

 

 • 5
Египет, Шарм Эль Шейх
 • Киев
 • 24.06.16 пт
 • 01.07.16 пт
 • включен
 • Стоимость тура указана за 2-х взрослых
 • Standart
 • 2 взр.
 • AI (Всё включено)
 • 7
close
  НаправлениеОтправлениеВремяПрибытиеВремяВ путиНомер рейсаАвиакомпанияТип ВС 
    Киев (KBP) - Шарм Эль Шейх (SSH) 24.06.16 пт 18:15 24.06.16 пт 21:05 2:50 PS 5015 МАУ B-737  
    Шарм Эль Шейх (SSH) - Киев (KBP) 01.07.16 пт 23:15 02.07.16 сб 03:15 4:00 PS 5016 МАУ B-737