55

(067) 937-93-00
(0472) 56-02-56
(063) 179-21-32

м. Черкаси,
вул. Пушкіна, 67 (кут Пушкіна - Гоголя)

 Дата туру:  04.01.2021 -09.01. 2021 р
 

                    6 днів/5 ночей.
 
Вартість:  4350 грн  з особи  
 
Ніяких доплат, всі екскурсії в вартості туру

                        У програмі туру:

 

1 день. 19:00 Збір туристів в г. Киев станція метро "Житомирська".

Посадка в автобус. 19:30 Відхід в Закарпатті.

 

2 день. Прибуття в с. Чинадієво. Сніданок.

Екскурсія по замку Сент - Міклош (XV століття). Цей замок називають також замком любові, тут зародилася любов, яка змінила хід історії в Європі, любов між дочкою хорватського правителя княгинею Ілоною Зріні та ватажком угорських повстанців Імре Текелі. Автобусна екскурсія «Угорська рапсодія Закарпаття». Відвідування оздоровчо-рекреаційного комплексу «Косино».Комплекс включає в себе басейни з термальною водою, сауни (римська, турецька, угорська, крижана і т.д.), три бари і ресторан. Термальна вода в басейни подається з свердловини глибиною 1190 метрів, температура води + 40-45 С, басейни обладнані зонами гідромасажу і навісними фонтанами. Відвідування винного підвалу, знайомство з секретами виноробства. Дегустація кращих закарпатських вин, придбання вподобаних сортів вина.

Трансфер в м Хуст. Розміщення в готелі.

 

3 день. Сніданок.

Автобусна екскурсія до найкрасивішого водоспаду Карпат - Шипіт. По дорозі зупинки:

  • село Іза - закарпатська столиця лозоплетіння , покупка сувенірів і подарунків;
  • висячий міст через р. Ріка, фотографії на пам'ять;
  • дегустація мінеральних вод у джерел Келечин (закарпатський «Нарзан») і Сойми (аналог «Єсентуки»).

Втомилися ніжки? Від автобуса можете під'їхати до водоспаду на санях, запряжених кіньми (20 грн). Для любителів екстриму - купання в крижаній воді, яка за переказами подовжує молодість сміливцям. Катання на лижах, санях, тарілках, лопатках ... (крісельний і бугельний підйомники 1500 - 2000 м).

Повернення в Хуст. Святий вечір, вечеря, закарпатський вертеп і колядки.

 

4 день. Сніданок.

Пішохідна екскурсія по Хусту, знайомство з основними пам'ятками міста: замкова гора, чеський квартал, храми різних конфесій і релігій.

Вечеря в "Колиба опришків", автентична гуцульська їжа і напої, «Закарпатські вечорниці», музика, пісні, танці ...

 

5 день. Сніданок. Звільнення номерів.

Екскурсія на ферму, що займається розведенням карпатського буйвола. В умілих руках господарів ферми буйволове молоко перетворюється на смачні сири, сметану, масло і кефір. Дегустація продукції ферми. Переїзд в Мукачево. Екскурсія в один з найкрасивіших замків Закарпаття - замок «Паланок». Дух свободи, волі і справедливості панує під склепіннями замку. Романтику лицарських подвигів нагадують просторі, колись сповнені бурхливим життям зали, таємничі підземелля ... Здається, ось-ось прокинеться, закипить життя в замку: з стаєнь рознесеться іржання коней, в кузні нижнього двору вдарить молот по ковадлу, лад солдатів, вишикуваних в середньому дворі, напружено застигне, очікуючи появи князя ... Пішохідна екскурсія «Під плащаницею святого Мартина»:костел св. Мартіна, зберігача міста, з готичною каплицею 14 століття, «Білий палац» князів Ракоці (XVII століття), в архітектурі якого поєднуються бароко і ренесанс, міська ратуша (1904 г.) на башті, якій столітній годинниковий механізм змушує два дзвони подавати голос кожні 15 хвилин, пам'ятники святим Кирилу і Мефодію, поетові і письменникові, натхненнику національного відродження підкарпатських русин - А. Духновичу. Затишні вулиці, побудовані в стилі модерного класицизму і конструктивізму, чарівні кафешки зі всіляких вибором солодощів і кави, з величезними порціями і смішними цінами ...

Вільний час в Мукачево. Виїзд до Києва.

6 день. 8:00 Орієнтовний час прибуття до Києва.

 

                                Вартість туру:

готельвартість туруНоворічна вечеря
" VIP"

 

дорослі

 

діти до 12 років
з двома дорослими
дорослідіти

 

4350 грн.

 

4150 грн.

 

1500 грн.

 

750 грн.

 

У вартість входить: проїзд автобусом Київ - Закарпаття - Київ, проживання в готелі, харчування (3 сніданки + обід в "Колиба опришків"), вся екскурсійна програма, медична страховка.


Додатково оплачується: вхідні квитки, святкування Нового року.


Орієнтовна вартість вхідних квитків: термальні купальні «Косино»: дорослі - 450 грн. / 3 години; діти ростом до 150 см - безкоштовно; дегустація вин - 80 грн .; водоспад Шипіт - 10 грн .; дегустація буйволяча ферма - 70 грн; замок «Паланок»: дорослі - 40 грн., діти - 20 грн.


Додаткова інформація: оплата новорічної вечері обов'язкова.