55

(067) 937-93-00
(0472) 56-02-56
(063) 179-21-32

м. Черкаси,
вул. Пушкіна, 67 (кут Пушкіна - Гоголя)

Добрі сни старовинного міста

               Львів – Почаїв – Львів

з 14 лютого 2020 р.  3 дні/2 ночі. 

Вартість - 1768 грн з особи.

 

                        У програмі туру:

День 1.

Львів

Прибуття до Львова. Трансфер із залізничного вокзалу до готелю. Поселення (згідно з правилами готелю з 14:00). Пішохідна екскурсія по середньовічному місту

Лабіринтами львівських вулиць... (вх. квиток)
Фортифікації XIV-XV ст., Ансамбль Успенської церкви; монастирський домініканський костел Божого тіла; підземелля аптеки – музей (вх. квитки опл. додатково). Ансамбль площі Ринок – перлини епохи Відродження: міська Ратуша (вх. квитки опл. дод.), Латинська катедра в дуеті з каплицею Боїмів – усипальнею багатих міщан (вх. квитки опл. додатково); старовинний куточок Сходу – вірменський квартал з оглядом інтер'єру Вірменського собору XIV ст. (вх. квитки опл. додатково). Львівська майстерня шоколаду – де кожна цукерка зроблена вручну з любов'ю та натхненням. Проспект Свободи – своєрідний ансамбль еклектики і модерну і його найбільша гордість – Оперний театр, який вважається найкрасивішим в Європі!

Вільний час. Запрошуємо відвідати екскурсію:

Нічна варта Львова (Дорослий: 230грн. / Діти: 230грн.)
Коли сонце ховається за обрій, охороняти наш спокій на вулиці Львова виходить Нічний Бургомістр. А у нас буде можливість допомогти йому в цій не легкій справі, а також дізнатися всі секрети нічного міста. Хто як не він, який живе не одне століття, знає все про давнє місто... Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди, загадкові вулиці і темні закутки – все це чекає нас під час нічної прогулянки Львовом! А за хорошу роботу, пан Бургомістр найактивніших посвятить в «Почесних вартових міста». (Початок екскурсії – 21:00)

Самостійний доїзд в готель.

День 1 - Львів День 1 - Львів День 1 - Львів День 1 - Львів

День 2.

Золочівський замок - Львів - Олеский замок - Олесько - Підгорецький замок - Почаїв - Жовква

Сніданок. Вільний час у Львові. Пропонуємо відвідати екскурсії:

Золота Підкова Львівщини (Дорослий: 380грн. / Діти: 380грн. + вх. квиток)
Олеський замок (вх. квитки опл. додатково) – один з найкрасивіших замків Східної Європи, місце, яке захищав сам Б. Хмельницький, місце, де народився майбутній польський король Ян III Собеський. Він наповнений історією багатьох країн, легендами про любов, і, звичайно ж, привидами, які його охороняють. Підгорецький палац (вх. квитки опл. додатково) – "Галицький Версаль" стіни якого пам'ятають не війни і битви, а лише бали, пишні прийоми, стукіт коліс карет і феєрверки. Одного разу гостем палацу був сам Оноре де Бальзак. Золочівський замок (вх. квитки опл. додатково) – місце, оточене таємницями королівських сімей та легендами про лицарський орден тамплієрів і неймовірними історіями кохання. А справжньою загадкою замку є таємничий камінь, який вкритий різьбленим тайнописом. Як добре, коли в нашій історії і в нашому житті залишаються речі, нерозгадані до кінця... Повернення до Львова.
Місце райського затишшя... (Дорослий: 500грн. / Діти: 500грн. + вх. квиток)
Почаїв – одна з найбільших православних святинь України. Побачити слід Божої Матері, вмитися у цілющому джерелі і помилуватись древнім замком – це далеко не все, що тут чекає нас. А монастир, розташований на вершині гори, яка панує над всією округою, своїми довершеними формами і спрямованими в небо позолоченими банями, справляє незабутнє враження. Приїзд до Львова.
Дегустація ексклюзивних львівських настоянок! (Дорослий: 180грн. / Діти: 180грн.)
Приємні на смак, створюють настрій, мають цілющі властивості, підсилюють любов до Львова. Запрошуємо на 9 видів настоянок, 3 з яких міцні. Медівка, хринівка, цитрусівка, полунична, грушівка та інші смачні напої з закусками у справжньому львівському товаристві. І звичайно це все в супроводі історій про виробництво та зі справжніми тостами.

Самостійний доїзд в готель.

День 2 - Золочівський замок - Львів - Олеский замок - Олесько - Підгорецький замок - Почаїв - Жовква День 2 - Золочівський замок - Львів - Олеский замок - Олесько - Підгорецький замок - Почаїв - Жовква День 2 - Золочівський замок - Львів - Олеский замок - Олесько - Підгорецький замок - Почаїв - Жовква День 2 - Золочівський замок - Львів - Олеский замок - Олесько - Підгорецький замок - Почаїв - Жовква

День 3.

Львів

Сніданок. Виселення згідно з правилами готелю. Самостійний доїзд до жд вокзалу. (Речі можна залишити в камері зберігання жд вокзалу). Зустріч з екскурсоводом.

Величний Львів (вх. квиток)
Екскурсія - прогулянка «Величний Львів» – ми оглянемо костел Святої Єлизавети – пам’ятку неоготики, Львівську політехніку – один з перших технічних вузів Східної Європи, собор Святого Юра – шедевр бароко, та будівлю Львівського університету – колишній австрійський парламент, Будинок вчених, палац Потоцьких - колишня резиденція графа Альфреда Потоцького, бібліотека ім. Стефаника ("осолінеліум "), будинок Головної пошти, проїзд Крива Липа

14:00 орієнтовний час закінчення екскурсії. Вільний час. Запрошуємо відвідати екскурсію:

Кавові підземелля Львова (Дорослий: 140грн. / Діти: 140грн.)
Кава у Львові – це ні що інакше як корисна копалина, яку видобувають так само, як вугілля або торф. Запрошуємо в дивовижні кавові підземелля, де у всіх буде можливість почути про цей ароматний напій, спостерігати процес приготування найдивовижнішої кави, і, звичайно ж, спробувати чашечку чарівного напою, приготованого по унікальному рецепту. П'янкий гірко-солодкий смак підземного світу кави полонить нас, і навіть тих, хто до цього не був кавоманом. Адже тільки у Львові, можна отримати це звання.

Самостійний доїзд на вокзал.

День 3 - Львів День 3 - Львів День 3 - Львів
Діти
Діти
За всіма регулярними автобусними турами.
Діти до 6 років Не оплачують факультативи. Тільки вхідні квитки.
Діти 5,99-15,99 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).

Додатково оплачується:
• Турпакет на будь-яку з можливих сум (на обрану суму можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру)• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 150 грн.
• Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, у випадку повідомлення Туроператора, не пізніше ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. У такому випадку, туристу повертаються кошти оплачені за тур, за виключенням візового, консульського зборів і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
• послуга "гарантований номер місця" - 150 грн. (місця з 1 по 16).
• страховий поліс (на всі тури з 10.09.19)
• оренда аудіогіда - 0 грн. (на всі тури з 01.01.30)
• вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
• факультативні екскурсії
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
• туристичний збір в готелях по маршруту

 

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

• проживання в готелі згідно вибраної категорії, сніданки;
• супровід гіда-керівника по маршруту
•  2 екскурсії (згідно програми).

Дата
виїзд-повер.
Від 1 людини
(в складі основної групи)
Дорослі Діти до 16 років
(на дод. місці)
14.02 (11:30) - 16.02.20 1768 грн. 1700 грн.  
доплата
(за одномісне проживання)
580 грн.