(067) 937-93-00
(0472) 56-02-56

г. Черкассы,
ул. Пушкина, 67 (угол Пушкина - Гоголя)

Краків+Прага+Відень+Будапешт

       ШОПІНГ ТУР

     виїзди  02 січня 2020р та 09 січня 2020р.

            на 4 дні- від 2200 грн

( у  вартості проїзд автобусом еврокласу ,проживання,харчування по програмі) 

     Львів - Краків - Прага - Відень - Будапешт - Львів


УВАГА: Три екскурсії вже в ціні!

Екскурсія в Кракові, Празі та Відні в вартості туру!

Програма туру:        

День 1.

Краків - Львів

 Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер на Термінал «А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». ЧАС ВІДПРАВЛЕННЯ 07:30
Перетин кордону. Переїзд до Кракова. Оглядова екскурсія «Королівський шлях» - шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди ... Найстаріша частина міста - Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи - Ягелонський університет, середньовічний центр торгівлі - торгові ряди , де Ви можете придбати сувеніри на згадку про проведені тут хвилини ... 
Запрошуємо відвідати на вибір при наявності часу:

«Серце Кракова - Казімєж»(18 € / 13 €). Нас чекає прогулянка по Казімежу - сьогодні район Кракова, а коли - то окреме містечко, в якому прекрасно співіснували дві культури і дві релігії: християнство і іудаїзм. Під час екскурсії ми побачимо костел на Скелі, місце загибелі св. Станіслава - місце паломництва польських королів, костел св. Катерини, єврейський квартал, який оповитий цікавими історіями, і де присутній неповторна атмосфера. В ході екскурсії ми будемо проходити повз Фабрики Шиндлера, і екскурсовод розповість важливі моменти і факти пов'язані з цією спорудою.
«Ласощі польських королів» (28 € / 23є) ми запрошуємо познайомитися з надзвичайно смачною і оригінальною польською кухнею.
Переїзд в готель. Познее поселення в готель. Ночівля (Прага).

                   

День 2.

Прага

 Сніданок. Пішохідна екскурсія "Прага - місто легенд" . Прага вважається одним з найкрасивіших міст Європи, яке багато століть захоплює і не перестає дивувати !!! Староміська площа та Астрономічний годинник, легендарний Карлів міст, Вацлавська площа і Карлова вулиця ... Всього й не перелічити! Всі ці краси ми, безсумнівно, бачили на картинках, чули про них, але, мабуть, хватить мріяти, пора все це побачити своїми очима ...
У вільний час рекомендуємо відвідати на вибір:
• захоплюючу подорож з обідом і екскурсією на  кораблику по Влтаві  (31 € / 26 €)
• екскурсію "Королівські Градчани ..."(18 € / 13 €). Градчанська площа, чудовий храм Діви Марії перед Тином, грандіозний кафедральний собор Святого Віта (зовнішній огляд), Злата вуличка, Шварценбергский палац і зміна варти в Празького граду - резиденції чеських князів.
"Тіні старого міста" (18 € / 13 €) На старовинних вуличках, серед затишних будинків та храмів оживають древні легенди. Від таємного служителя старого міста у тьмяному блиску вечірнього освітлення, Ви почуєте перекази, які передаються з вуст в уста лише вибраним. Тут з'являються добрі лицарі і привиди, вони кличуть і запрошують нас у своє життя.
• екскурсію "Празьке пиво"(26 € / 21 €). З незапам'ятних часів пиво для чехів було традиційним і улюбленим напоєм. У Чехії пивовар - важлива персона, без нього не обходяться, як і без лікаря, пекаря або священика! Національна гордість - «півічко» - сьогодні налічує величезну кількість рецептів приготування. Кожен гурман знайде свій смак світлого, темного, нефільтрованого або різаного пива. 
Переїзд в готель. Ночівля в готелі.

                                

День 3.

Відень - Шенбрунн - Будапешт

 Сніданок. Переїзд до Відня одну з найчарівніших і найпривабливіших столиць Європи ...
Оріетіровочно 10:30 пішохідна екскурсія «Відень - столиця Габсбургів» , місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне ... Його заслужено називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою ... Це незвичайне місто! - вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі ... Ми прогуляємося по самому серцю Відня: площа Марії Терезії, імперський Хофбург, Кертнер, Грабен, собор святого Стефана і витончена Альбертіна! У вільний час рекомендуємо:
пропонуємо отримати насолоду від неперевершеної краси Скарбниці Габсбургів(18 € + вхідний квиток): корона Священної Римської імперії, всіяна коштовними каменями і перлами, хрест, священна піка, церемоніальний меч, реліквії герцогів Бургундських, знаки ордена Золотого Руна, монети, медалі, еталони, коштовності і прикраси - хранителі тисячолітньої історії ...
«Велична Вена»(26 € / 21 €). Таємниче середньовіччя, блискучий 19 століття, круговорот музики, історії, мистецтва - все це Відень, неповторна і прекрасна! «Це моя воля!» - цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселіший пам'ятка - химерний будинок Хундертвасер! А в завершенні екскурсії - «відвідаємо» принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!

«Шенбрунн - розкішна резиденція Габсбургів» (23 € + вх. Квиток). Вже більше 300 років Шенбрунн - одна з головних визначних пам'яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об'єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно - кайзерівський розмах
Переїзд в Будапешт.
Для бажаючих пропонуємо на вибір:
вечірню програму "В світлі тисячі вогнів" з шампанським досхочу, на кораблику, і по Дунаю (26 € / діти до 16 років (сік) 23 €).
прогулянку по вечірньому Будапешту - «Перлина Дунаю - Будапешт»(13Є). О, це місто ... Незабутнє ... Неповторне ... Чарівне ... Будапешт пропонує своїм відвідувачам близьку і знайому європейську культуру, але з особливим угорським ароматом ... Місто з древньою історією, культурою, традиціями, життєва сила якого пульсує в кожному його куточку. Ми вирушимо до духовного центру Будапешта - базиліки Святого Іштвана, де зможемо зарядитися енергією і насолодитися величчю споруди, далі наш шлях пролягає через площу Свободи до гордості Будапешта - грандіозного Парламенту.
Здавалося б, відмінне завершення дня і подорожі ... а ось і не кінець, у нас є чим Вас здивувати ...
Переїзд в Егер.

           
       
    

День 4.

Львів - Егер

 Переїзд в винний регіон Угорщини - Егер , де сотні років ростуть виноградники, і сотні років за традицією виготовляють вогненно червоні та ігристих білі вин ... Єгерський виноробний регіон запрошуємо нас на дуже дегустацію знаменитих сортів вин в Долину Красунь (18Є)!
Переїзд в сторону кордону (Чоп).
Повернення на Україну. Перетин кордону.

Час прибуття до Львова орієнтовно 11:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Трансфер на залізниці вокзал. До нових зустрічей!


 
 
 
 
 
 
 

 

close