55

(067) 937-93-00
(0472) 56-02-56
(063) 179-21-32

м. Черкаси,
вул. Пушкіна, 67 (кут Пушкіна - Гоголя)

Мегатур до Чорногорії

          початок туру   30  квітня  2020 р.

                        10 днів / 9 ночeй


     Вартість  від  209 євро  з особи.

 

                                                                     ПРОГРАМА ТУРУ


 
 • ДЕНЬ 1 МОЛДОВА / РУМУНІЯ / БОЛГАРІЯ

  Виїзд з України:
  7:00 - Київ ( Південний вокзал )
  ~ 10: 30 - Умань ( АЗС "WOG" )
  ~ 14: 00 - Одеса ( Центральний автовокзал )
   
    Перетин кордону. Переїзд по території Молдови, Румунії, Болгарії. Нічний переїзд.

   

 •  ДЕНЬ 2 СКОП'Є / КАНЬЙОН МАТКА

  Прибуття в Скоп'є.

  Нас чекає оглядова екскурсія по Скоп'є. Старе місто, Кам'яний і Художній мости, Художня галерея, Церква Спасителя - бережіть фотоапарати!

  Ночівля в готелі.

   

 • ДЕНЬ 3 Охрід / світло НАУМ

  Сніданок. Виселення з готелю.

  Пропонуємо відвідати приголомшливий каньйон Матка і покататися на моторному човні до печер (20 EUR). Цей каньйон виглядає не гірше, ніж норвезькі фіорди! Він знаходиться в припливі гірської річки Тріска. Доглянута прогулянкова стежка з одного боку якої розташовується озеро, а з іншого - скелі, приведе нас до середньовічної церкви Св. Андрія Первозванного XIV століття і стоянці невеликих човників, на яких ми попливемо до печери з кристально чистим озером, зайдемо в неї і вирушимо назад, але перед цим подивимося підводну печеру!

  Переїзд в Охрід. Оглядова екскурсія по Охриду. Приголомшлива панорама на горбистий старе місто з традиційними рудими черепичними дахами і найбільше прісне озеро Балканського півострова Вас вразять. Ми піднімемося до амфітеатру, який зберігся з часів Римської Імперії, побачимо церкву Плаошнік, де вперше був сформований кириличний алфавіт! Пропонуємо відвідати екскурсію в монастир Святого Наума (20 EUR + вх. Бив.) В місті Світи Наум. Тут нас зустрінуть прекрасні павичі близько внутрішнього ставка, а гід розповість історію цього прекрасного місця. Після екскурсії у нас буде вільний час, щоб скупатися і відпочити на неймовірно затишному пляжі, а після повечеряти на заході на березі Охридського озера. Обов'язково спробуйте величезні м'ясні котлети з сиром і місцеве пиво «Скопско»!

  Заселення. Ночівля в готелі.

 • ДЕНЬ 4 Охрід / ТИРАНА / Будванськая Рів'єра

  Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Албанію.

  Запрошуємо Вас на екскурсію «Тірана - столиця Албанії» (20 EUR + вх. Бив.), Під час якої ми відвідаємо площа Скандербега, національного героя Албанії, Палац Культури, Національний театр опери та балету і Національну бібліотеку, прогуляємося по головному столиці і побачимо парламент, Палац Конгресів, Національну Галерею, університет Матері Терези і будинок Енвера Ходжі, знаменитого політичного діяча Албанії. При наявності часу екскурсія закінчиться підйомом на гору Дайті на канатній дорозі! Отримаємо задоволення прекрасними видами, пообідаємо і відправимося в Чорногорію.

  Пізніше прибуття в готель в Будванской ривьере. Ночівля в готелі.

 •  

  ДЕНЬ 5 Будванськая Рів'єра / БОКО-Которська затока

  Сніданок.

  Екскурсія по Боко-Которській затоці  (30 EUR). Боко-Которкій затоку - це унікальний південний «фіорд Балкан», оперезаний горами, де море вклинюється в сушу. Перша зупинка на нашому шляху від Будви до затоки, знаходиться в Которі, Старе місто якого оперезаний фортечною стіною. Далі - відвідування славного містечка мореплавців і капітанів - Пераста, з його кам'яними палацами і церквами в стилі бароко біля підніжжя пагорба. На набережній пересідаємо в затишний катер і відвідуємо один з двох острівців затоки, які знаходяться навпроти Пераста. На острівці знаходиться католицький храм і його музейна частина, яку ми відвідаємо. Кажуть, що все, що тут попросиш - обов'язково збудеться. А після - ми вирушаємо в Тіват - місто, яке відоме з міжнародного аеропорту і Марині для мега яхт "Porto Montenegro". Далі ми відвідаємо Старе місто Котора, оперезаний фортечною стіною. Пішохідна прогулянка по мощених вуличках і площах всередині стін Старого міста.

  Заряджаємося енергією цих міст і повертаємося в готель. Ночівля.

 • ДЕНЬ 6 Будванськая Рів'єра / ДУБРОВНИК

  Сніданок.

  Екскурсія в Дубровник «Перлина Адріатики» (50 EUR). Хорватія - це не тільки шалено красива природа, а й старовинні затишні міста. Дубровник - стародавнє місто з багатою історією, яку ми дізнаємося під час цієї екскурсії: життя середньовічного купецтва і аристократії в епоху розквіту Балканського півострова. Стара частина міста - середньовічна фортеця розташована на скелястому півострові і з трьох сторін оточена блакитного кольору морем. Після екскурсії у Вас буде декілька годин вільного часу для того, щоб самостійно досліджувати мальовничі вулички міста, пройтися по магазинах, спробувати місцеву кухню або викупатися в море!

  Повернення в готель. Ночівля.

 • ДЕНЬ 7 Будванськая Рів'єра / Цетіньє / ловчих

  Сніданок.

  Пропонуємо відправитися на екскурсію Цетіньє + Ловчен (30 EUR + вх. Бив.). Під час цього міні-подорожі ми відвідаємо стародавню столицю Чорногорії - місто Цетіньє, а також національний парк Ловчен, звідки відкриваються запаморочливі види! Під час екскурсії ми також відвідаємо еко-лавки з продажем органічних продуктів.

  Повернення в готель та ночівля.

 •  

  ДЕНЬ 8 Будванськая Рів'єра / СЕРБІЯ

  Сніданок. Виселення з готелю. Збір групи. Переїзд в Сербію. По дорозі ми з Вами побачимо чорногорський водоспад Ніагара - вражаюче красиве диво природи! Пізніше заселення в транзитний готель на території Сербії. Ночівля.

 •  

  ДЕНЬ 9 СЕРБИЯ / СОФІЯ

  Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Болгарію.

  Оглядова екскурсія по Софії. Столиця Болгарії - місто з багатою тисячолітньою історією. Тут зберігаються пам'ятки різних епох - від античності до сьогоднішнього дня. Під час цієї екскурсії ми прогуляємося по історичному центру міста, побачимо залишки римського міста, Церква Св. Софії, яка дала ім'я місту, і Храм Св. Олександра Невського - найбільший православний храм на Балканах.

  Переїзд в Україну.

 •  

  ДЕНЬ 10 РУМУНІЯ / МОЛДОВА

  Прибуття в Україну: Ізмаїл, Одеса - в першій половині дня. Виїзд до Умані, Київ ~ 16: 00. Прибуття в Умань (~ 19: 30), до Києва (~ 23: 00).

 

             Включено у вартість:

             

Вид проживанняХарчуванняПакетЦіна
Готель 2-3* BB - bed & breakfast 
   Базовий 209 EUR
Готель 2-3* BB - bed & breakfast  Екскурсионный 
279 EUR

 • Проживання в готелях 3 * ;- 2-3х місне розміщення;
 • Харчування - сніданки в готелях;
 • Проїзд автобусом туристичного класу;
 • Групова страховка;
 • Супровід керівника .

 

                                        Ексурсії

НазваБазовийЕксурсійний  
Обзорна екскурсія по Скопьє  так    так
Обзорна екскурсія по Охриду так   так
Обзорна екскурсія по Софіе так   так
                      Набор  мандрівника
  так
Екскурсія в монастир Святого Наума 20 EUR   так
Екскурсія "Тірана - столиця Албанії" 20 EUR  так
Екскурсія "Жемчужина Адріатики" 50 EUR  так
Екскурсія "Цетинье + Ловчен" 30 EUR  так
Подорож до каньона Матка и прогулянка на човнику 
20 EUR   20 EUR
Екскурсия по Боко-Которському заливу 30 EUR   30 EUR
Місце на початку  автобуса (1-16 места) 10 EUR   10 EUR